Szkolne Koło Wolontariatu

Szkolne Koło Wolontariatu

poniedziałek, 13 października 2014

Kwesta Pierwszolistopadowa i zbiórka książek

Witam serdecznie.

Chciałbym poinformować, że wciąż trwają nabory do Kwesty Pierwszolistopadowej (stanie z puszkami od hospicjum przy cmentarzach i zbieranie pieniędzy). W tym roku obchodzimy jubileuszową 15-ę. Możliwość zapisania się oraz więcej informacji znajdziecie na stronie Hospicjum Miłosierdzia Bożego - www.hospicjum.gliwice.pl . Z powodów technicznych zapisy trwają tylko do 20 października.
Osoby, które zgłoszą się jako ochotnicy na kwestę, powinny to zgłosić na najbliższym spotkaniu SKW, które odbędzie się 21 października na długiej przerwie. Otrzymają wtedy od przewodniczących szczegółowe informacje.

Teraz sprawa z innej beczki. Podczas pierwszego szkolenia liderów Wolontariatu otrzymaliśmy info, że inna grupa wolontariuszy zbiera niepotrzebne ludziom książki, a pieniądze z ich sprzedaż chce przeznaczyć na leczenie psa w pewnej biednej rodzinie. Jeśli ktoś ma w domu jakieś zbędne książki i chciałby się ich pozbyć, to proszę zanieść je do biblioteki do Pani Ewy Lamprecht, a ja i moje koleżanki przekażemy je na kolejnych szkoleniach.

Pozdrawiam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz